Spokojenost

Klienti

Přes 1000 spokojených klientů u nás i v zahraničí a 50 tisíc uživatelů systému. Hlavní cíl je spokojenost našich zákazníků, kteří jsou z řad malých i větších firem. Proto se snažíme poskytnout kompletní služby z oblasti informačních systémů a neúčtovat zbytečné poplatky.

Neplaťte zbytečně za to, co nemusíte

Spousta firem zpoplatňuje služby, které nepotřebujete. Například instalace zařizení, jejich servis a aktualizace. My hledáme cestu, jak tyto výdaje zcela zrušit, takže se stanete úplně soběstační. A proto u nás neplatíte žádné měsíční či roční poplatky.

Proč řešení online?

Přenášíte tak veškeré starosti na nás. Vy dostanete přesně to, co potřebujete. A to funkční docházkový systém pro aktuální legislativu. Zbavíte se zbytečných nákladů, a tím se pro Vás vše zjednoduší. Online (cloudové) řešení je všeobecně uznávaný trend.

Komunikace

Vytváříme software pro Vás. Proto uvítáme jakoukoli zpětnou vazbu, názory či připomínky. Vy jste Ti, kdo nás inspirují, a tak nás neváhejte kontaktovat.

Jak docházka funguje

otisk prstu

Po přiložení prstu k terminálu je automaticky načten jeho otisk a docházkový systém zaznamená přístup. Tato informace se skrze síťový kabel (LAN) dostává do centrální databáze, kde je dále zpracována. Veškeré nastavení lze provést jak přímo na terminálu, tak i pohodlně přes webové rozhraní.

Stačí tedy pouze připojit terminál k internetu a docházkový systém je v provozu.

V případě, že nechcete nebo nemůžete použít biometrii (otisky prstu), lze používat taktéž bezkontaktní RFID prvky (karty, čipy).

OBJEDNAT / VYZKOUŠET ZDARMA »